sobota, 26 stycznia 2013

Recenzja tabletek ze skrzypem BioOgrody


WEDŁUG PRODUCENTA:

Jest to preparat na bazie ziołowej z dodatkiem witamin i minerałów. Zawarte w nim ekstrakty ze skrzypu polnego i pokrzywy oraz witaminy i minerały wzmacniają włosy, paznokcie i uelastyczniają skórę. Dzięki dodatkowej zawartości błonnika preparat wspomaga odchudzanie wpływając tym samym na atrakcyjną sylwetkę. Działa też lekko moczopędnie, usuwając z tkanek nadmiar wody.

Działanie
Regularnie stosowany przyczynia się do:
 • wzmocnienia włosów
 • regeneracji paznokci
 • poprawy wyglądu i elastyczności skóry
 • poprawy przemiany materii
 • uzupełnienia diety w witaminy, minerały i błonnik

 • Przeznaczenie

 • wypadanie włosów
 • kruchość paznokci
 • niedobory witamin i składników mineralnych

  Aktywne składniki
  Wyciąg ze skrzypu polnego, Wyciąg z pokrzywy, Witaminy : C, A, E, B1, B2, B6, Biotyna, Niacyna, Wodoro-asparginian cynku, Błonnik.  Teraz przedstawię Wam krótko swoje zdanie.

  ZALETY:
  - po miesiącu zauważyłam wyraźną poprawę w kondycji moich włosów, co do paznokci nie mogę się wypowiedzieć gdyż raczej mam od zawsze mocne i twarde paznokcie,
  - wyraźnie mniejsze wypadanie włosów,
  - stan skóry również się poprawił, stała się elastyczniejsza i ma bardziej wyrównany koloryt,
  - plusem jest w miarę niska cena,
  - spora zawartość tabletek w opakowaniu (100 sztuk przy codziennym stosowaniu 2 razy dziennie według ulotki wystarcza na prawie 2-miesięczną kurację - stosowałam przez pierwszy miesiąc te tabletki 2 razy dziennie, obecnie łykam jedną tylko rano czyli raz dziennie),
  - tabletki są wygodne w połykaniu.

  WADY:   
  - mało poręczne opakowanie,
  - tabletki o średnio przyjemnym ziołowym zapachu,
  - nie zauważyłam by wspomógł odchudzanie czy też przemianę materii.

  Ogólnie jestem mega zadowolona z efektów. Kupiłam go z nadzieją na polepszenie stanu moich włosów i zmniejszenie wypadania na co zdecydowanie ten suplement diety wpłynął bardzo pozytywnie. :) Zapach tabletek jest zdecydowanie do zniesienia gdyż nie jest aż tak bardzo intensywny, duże opakowanie również nie przeszkadza mi zbytnio w użytkowaniu. Nie liczyłam się z tym, iż wpłynie na przemianę materii i nie kupiłam go z myślą o takiej funkcji.

  Jestem bardzo zadowolona z tego preparatu i polecam wypróbowanie go. Wiem, że nie pomoże każdej z Was ale może chociaż części da jakieś rezultaty. Jest to moja szczera opinia i mam nadzieję, że komuś się ona przyda. Cena tego specyfiku (gdyż nie podałam wcześniej) to około 15 zł w aptekach.

  Naprawdę POLECAM :)

  Pozdrawiam Kochane :*
 • Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz